اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد

representation

اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد گزینه مناسب افراد جویای کار

اگر در پی یافتن شغل مناسبی هستید که هم جایگاه اجتماعی مطلوبی داشته باشد و هم درآمد خوب، قطعا باید در مورد اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد جدی تر فکر کنید! مطالعه این مطلب به شما کمک میکند راحت تر و بهتر در این مورد تصمیم بگیرید.

 • ظرف 48 ساعت آینده کارشناسان بیمه پاسارگاد جهت مشاوره رایگان با شما تماس خواهند گرفت.

چند نوع نمایندگی بیمه وجود دارد؟

علاوه بر کارگزاری های بیمه و نمایندگی های حقوقی، برای افراد حقیقی به دو صورت امکان اخذ نمایندگی وجود دارد. نمایندگی عمر و نمایندگی جنرال. شرکت بیمه پاسارگاد برای افراد واجد شرایط، اعطا نمایندگی بیمه عمر و نمایندگی جنرال را در دستور کار خود قرار داده است.

آیا گرفتن نمایندگی بیمه عمر قانونی است؟

بله! کلیه شرکت های بیمه، متناسب با نیاز سازمانی خود مجاز به اعطا نمایندگی بیمه عمر برابر آئین نامه شماره 54 بیمه مرکزی هستند.

آیا اخذ نمایندگی بیمه پاسارگاد بصرفه است؟

در مقاله ای در مورد میزان درآمد نمایندگی بیمه پاسارگاد توضیح داده ایم با مطالعه آن با روند کسب درآمد و نکات ویژه آن آشنا خواهید شد. همچنین در مطلبی با عنوان کارمزد بیمه عمر برای نماینده چقدر است؟ با جزئیات کامل میزان و نحوه پرداخت کارمزد فروش را برای نمایندگی جنرال و نمایندگی عمر توضیح داده ایم. با مطالعه هر دو مطلب به درک صحیحی از درآمدی که در آینده خواهید داشت، دست پیدا میکنید.

اعطا نمایندگی بیمه پاسارگاد با چه شرایطی انجام میشود؟

بیمه پاسارگاد برای اعطای نمایندگی جنرال از شرایط آئین نامه 75 بیمه مرکزی تبعیت میکند. اعطا نمایندگی بیمه عمر نیز مطابق آئین نامه شماره 54 بیمه مرکزی بوده و شرط پذیرش برای متقاضیان اخذ نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد به این صورت است: سن بالای 18 سال تمام. مدرک تحصیلی حداقل دیپلم. پایان خدمت. شرکت در دوره های آموزش حضوری یا آموزش مجازی بیمه عمر و دریافت گواهی مربوطه. قبولی در آزمون و مصاحبه. بدون نیاز به سابقه. بدون نیاز به سرمایه اولیه.

نقش بیمه مرکزی در ارتباط با اعطای نمایندگی شرکت های بیمه چیست؟

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر اساس وظیفه ذاتی خود نقش بررسی شرایط اجتماعی و اقتصادی موجود در کشور و تصویب دستور العمل ها و آئین نامه های متناسب با نیاز و شرایط روز صنعت بیمه را داراست. نظارت بر حسن اجرای قوانین و آئین نامه ها و رسیدگی به اختلافات و ضمانت عملکرد صحیح صنعت بیمه در بخش های مختلف از دیگر وظایف بیمه مرکزی است. با توجه به تصویب آئین نامه اعطا نمایندگی، بیمه مرکزی در این بخش نیز نقش نظارتی و حمایتی قابل توجه و ویژه ای دارد.

ثبت درخواست نمایندگی بیمه پاسارگاد

به منظور تکمیل فرم ثبت نام نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد کلیک کنید…

پس از تکمیل فرم ثبت نام، کارشناسان واحد آموزش بیمه پاسارگاد (دپارتمان آموزش) با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم جهت اخذ نمایندگی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

2 پاسخ
 1. ارزونجارنیکو گفته:

  سلام من حدودا چند ماهه که در کار بیمه عمر فعالیت دارم .میخاستم بدونم با شرایطی که من دارم ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه بازاریابی و فروش سایپا ،دانشجو کاردانی رشته کامپیوتر و سن ۲۹ سال ایا شرایط دریافت نمایندگی جنرال رو دارم و باید چکار کنم

  پاسخ
 2. محمدی کیایی گفته:

  سلام من به واسطه شغلی که دارم و با ماشین سنگین زیاد کار میکنم با خیلی از شرکت های بیمه کار کردم و یک بار که برای بیمه ماشین رفتم نمایندگی بهم بیمه عمر پاسارگاد رو معرفی کردن منم خریدم به خیلیا توصیه کردم بخرن شاید بیشتر از 50 نفر تا بعدش تونستم خودم نمایندگی بگیرم. با اینکه میدونم اون 50 تا بیمه چقدر درآمد داره ولی همیشه میگم نوش جونش منو با کاری آشنا کرد که مثل کار اولیم خطر نداره ولی درآمد خوبی داره. دمتون گرم.

  پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *