رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران


مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان محترم شرکت بیمه پاسارگاد

بیست و نهم بهمن هر سال یادآور صدور پروانه تاسیس شرکتی به بزرگی بیمه پاسارگاد توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است، شرکتی که عملکرد آن با اتکال به خداوند بزرگ و تلاش و کوشش کارکنان عزیز و مدیران محترم، نشان می دهد که مجموعه یی سختکوش و قوی، دلسوزانه در راستای تحقق اهداف بلند پیش روی صنعت بیمه کشور گام بر می دارند.

تاسیس این شرکت در سال ۱۳۸۵ بستر مناسبی را برای رشد و تعالی روزافزون صنعت بیمه در کشور فراهم آورده است و در طول فعالیت این شرکت، شاهد موفقیت های چشمگیری بوده ایم که دست یابی به آنها بدون تلاش و زحمات شما همکاران عزیز و دلسوز میسر نمی شد.

پس از گذشت بیش از چهار سال خدمت و همت صادقانه، امروز بیمه پاسارگاد به گونه ای در کشور شناسانده شده است که با استفاده و بکارگیری فناوری های نوین به دنبال دسترسی به رفاه، رشد اقتصادی و آرامش وعده داده شده است که در قالب شعار «آرامش شما، هدف ما» بر تارک این شرکت می درخشد. راهی که آغاز آن با تجربه گرانسنگ و هفتاد ساله ی فعالیت بیمه ای در کشور شروع شده و مطمئناً توشه پویش و تداومش لبریز از همت و غیرت و تلاش بی شائبه ای است که در تک تک همکاران صنعت بیمه هویداست.

فرصت را غنیمت شمرده ضمن تقدیر از موفقیت های آن شرکت در چند سال اخیر به ویژه کسب جایگاه برتر در رده بندی شرکت های بیمه در سال ۱۳۸۸ از ابعاد مالی و توانایی ایفای تعهدات، مایلم بر ضرورت دست یابی به توفیقات افزون تر در راستای دست یابی به فن آوری های جدید، رعایت اصل مشتری مداری ، توسعه فرهنگ بیمه و گسترش خدمات بیمه یی تاکید می کنم.

در پایان، ضمن تبریک فرا رسیدن سالگرد تاسیس آن شرکت و تقارن مسعود آن با میلاد سراسر سعادت حضرت محمد مصطفی (ص)، مساعی ارزشمند شما عزیزان را در راستای اجرای مطلوب برنامه تحول در صنعت بیمه ارج می نهم و موفقیت روزافزون تان را برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.