اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

مجوز تاسیس دفتر و نصب تابلو

درآمد بلندمدت و افزایشی

بیمه عمر و بازنشستگی ویژه نمایندگان

تمام وقت و پاره وقت

تسهیلات بلند مدت شرکت بیمه پاسارگاد

کد نمایندگی رسمی

بیمه تکمیل درمان نماینده و اعضا خانواده

آموزش تخصصی

اعطای نمایندگی بیمه پاسارگاد

مجوز تاسیس دفتر و نصب تابلو

درآمد بلندمدت و افزایشی

بیمه عمر و بازنشستگی ویژه نمایندگان

تمام وقت و پاره وقت

تسهیلات بلند مدت شرکت بیمه پاسارگاد

کد نمایندگی رسمی

بیمه تکمیل درمان نماینده و اعضا خانواده

آموزش تخصصی

آموزش تخصصی

گروه مشاوران برتر پاسارگاد به عنوان یکی از حرفه ای ترین گروه های آموزشی بیمه پاسارگاد، تخصص های مورد نیاز را با توجه به سطح، نوع فعالیت و سابقه کار در اختیار نمایندگان قرار میدهد.

آموزش غیرحضوری

شرکت بیمه پاسارگاد با استفاده از جدیدترین تکنیک های آموزش مجازی مانند کتاب، وبینار، فایلهای صوتی، تصویری، پاورپوینت و امکانات شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام، نیازهای نوین نمایندگان را مرتفع کرده است.

آموزش رایگان

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور گسترش ضریب نفوذ بیمه و ایجاد امنیت خاطر و آتیه ای مطمئن برای آحاد جامعه، در اقدامی فرهنگی، کلیه آموزشهای تخصصی اخذ نمایندگی بیمه های زندگی را به صورت رایگان برگزار می نماید.

معرفی شرکت بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه ای در استانداردهای جهانی، کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی و فعالیت در زمینه بیمه های زندگی و غیرزندگی ( به طور مستقیم و قبولی اتکائی ) توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس شد. شرکــت در  تاریخ۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشتــه های بیمه ای به شماره۳۴۶۰۵ از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .
پاسارگاد در مورخ ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ ضرورت افزایش سرمایه از سوی هیأت مدیره را با رأی اکثریت قاطع تصویب کرد تا سرمایه شرکت از مبلغ ۱,۱۳۴,۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ  ۴,۰۸۲,۴۰۰ میلیون ریال (معادل ۲۶۰ % سرمایه کنونی) افزایش یابد.
انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی سال های ۱۳۸۶ و ۱۳۸۸ ، نشان از وجود عوامل موثر و قابل اطمینان در رشد ، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد .
شبکه گسترده فروش شرکت با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در قالب ۷۴ شعبه و بیش از ۵۹۰۰ نمایندگی فعال، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه  های اموال ، اشخاص ، مسئولیت و مهندسی به شما هموطن گرامی می باشند.

گواهینامه ها و تقدیر نامه های بیمه پاسارگاد

در طی سالها خدمات متمایز، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب گواهینامه ها و تقدیرنامه های گوناگونی در شاخه های مختلف بیمه ایی، اجرایی و مدیریتی از جانب بیمه مرکزی ایران و نهادهای بین المللی گردیده است.

چرا نمایندگی بیمه پاسارگاد ؟

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور گسترش عرضه خدمات بیمه ای خود در زمینه فروش حرفه ای بیمه عمر و تامین آتیه پس از مصاحبه و موفقیت در دوره آموزشی مربوطه ، تعداد محدودی از متقاضیان واجد شرایط را به همکاری دعوت می نماید.

بیمه پاسارگاد یکی از خوشنام ترین و معروف ترین بیمه های خصوصی کشور می باشد که دارای رتبه و اعتبار قابل قبولی در صنعت بیمه کشور می باشد بویژه در حوزه بیمه زندگی که یکی از فیلدهای تخصصی این گروه نیز می باشد.باتوجه به سهم بازار بسیار خوبی که این شرکت در فروش بیمه های عمر و تامین آتیه دارد فعالیت در این شرکت می تواند پیشروتر از سایر شرکتها باشد.

اما از بعد مزیت های رقابتی نیز می توان به تنوع و گستردگی پوشش های ارائه شده اشاره نمود که بدون شک از تمامی رقبا در این حوزه بیشتر و کامل تر است همچنین شرکت بیمه پاسارگاد به زعم بیمه مرکزی از شاخص های توانگری و ایفای تعهدات بالایی برخوردار است.و در اخر باید خاطر نشان کرد که شرکت بیمه پاسارگاد جزء معدود شرکت هایی است که اقدام به اعطاء کد نمایندگی فروش بیمه عمر و تامین آتیه تحت نظارت بیمه مرکزی می نماید و اکثر سایر شرکتها در چهار چوب”جذب بازاریاب”اقدام به جذب می نمایند.

اعطای کد نمایندگی در رشته بیمه های عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد، بر اساس آئین نامه شماره ۵۴ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و متقاضیان محترم دریافت کد نمایندگی در صورت داشتن شرایط این آئین نامه میتوانند با تکمیل فرم ثبت نام و جذب نماینده درخواست خود را ارسال نمایند.

یک تجربه زیبا و فوق العاده !

با استفاده از این تم تمام خدمات و یا کالای خود را با زیبا ترین و جذاب ترین استایل ها به نمایش بگذارید

چشم گیر و دنلنشین
امکانات عالی
طراحی با عشق
بروز و قدرتمند
واکنش گرا و چند زبانه
۱
۲
۱

انفولد بی نظیر و بی همتاست

۲

شیک و زیبا

آماده برای موبایل و تبلت ها

این قالب بی نظیر که با امکانات فراوانی ارائه میشود ، کاملا واکنش گرا و متناسب با سیستم های هوشمند و جدید طراحی شده است .  به قدری کار کردن با این قالب برای شما لذت بخش خواهد بود که مطمئنا وقت زیادی را صرف آن خواهید کرد .

البته این کار بسیار برای شما نیز لذت بخش خواهد بود ، زیرا این یک متن تست است . شما میتوانید با استفاده از صفحات بی نهایت این قالب تعداد زیادی برگه ایجاد کنید با انواع طراحی ها و رنگ بندی های متفاوت ، بسیار مدرن و کاربر پسند .

طراح های زیادی برای شما در نظر گرفته شده است که باید آنهارا انتخاب کنید و به شکل دلخواه خود تغییر دهید .این قالب بی نظیر که با امکانات فراوانی ارائه میشود ، کاملا واکنش گرا و متناسب با سیستم های هوشمند و جدید طراحی شده است .  به قدری کار کردن با این قالب برای شما لذت بخش خواهد بود که مطمئنا وقت زیادی را صرف آن خواهید کرد .

اخبار شرکت

نظرات برخی از مشتریان

از وقتی با قالب انفولد که توسط تیم پارسی گروپ با همراهی قالب.بیز فارسی سازی شده استفاده میکنم خیلی کارهام راحت تر پیش میره ، دیگه نیازی به طراحی و وقت گذاشتن زیاد برای بخش ها ندارم

جان ویلی
جان ویلیطراحسایت جان

این قالب کیفیت بالایی داره ، رابط کاربری فوق العاده ای نیز داره که کار کردن با اون بسیار لذت بخش میشه . شما فقط کافیه کمی با این قالب آشنایی پیدا کنید تا به دنیای بی حد و مرز اون پی ببرید .

کریستین راجر
کریستین راجرگرافیستوبسایت

بهره گیری از دانش ما رمز موفقیت شماست

ما بهترین هارا به شما ارائه میدهیم ، برخی از ویژگی ها عبارتند از

امکاناتی چشمگیر و کارآمد

متن دلخواه و ساختگی شما میتواند در این قسمت اضافه شود . برای این کار باید قالب صفحه اصلی را برای ویرایش باز کرده و به دلخواه خود تغییر دهید .

هسته ای قدرتمند و انعظاف پذیر

متن دلخواه و ساختگی شما میتواند در این قسمت اضافه شود . برای این کار باید قالب صفحه اصلی را برای ویرایش باز کرده و به دلخواه خود تغییر دهید .

برگه ها و فایل های آماده

متن دلخواه و ساختگی شما میتواند در این قسمت اضافه شود . برای این کار باید قالب صفحه اصلی را برای ویرایش باز کرده و به دلخواه خود تغییر دهید .