کتاب آموزش بیمه عمر و تامین آتیه

کتاب آموزش بیمه عمر و تامین آتیه

دانلود رایگان کتاب آموزش بیمه عمر و تامین آتیه

برای آشنایی بهتر و بیشتر نمایندگان گرامی با محتوای کتاب و کمک به افزایش دانش عمومی از بیمه های عمر، 60 صفحه اول این کتاب بصورت رایگان در سایت قرار گرفته و قابل دانلود کردن است.

دانلود رایگان کتاب آموزش بیمه عمر و تامین آتیه

بیمه عمر و تامین آتیه، برند خوش نام شرکت بیمه پاسارگاد در رشته بیمه های زندگی است که با وجود شبکه گسترده ای از نمایندگان و طیف وسیع بیمه شدگان این طرح هنوز هم برای عموم مردم بصورت کامل شناخته نشده است.

کتاب آموزش بیمه عمر و تامین آتیه (به همراه راهنمای جامع مشتری یابی و فروش حرفه ای) با تکیه بر تجربه مدیران پیشکسوت و موفق بیمه پاسارگاد سعی کرده تمامی موارد مربوط به این طرح بیمه ای را با استناد به مدارک و منابع معتبری مانند قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مصوبات شورای عالی بیمه، قوانین سرمایه گذاری و مالیات، دستورالعمل ها و بخشنامه های بیمه پاسارگاد و … گردآوری نموده و با زبان ساده و قابل فهم در اختیار عموم قرار دهد.

پکیج آموزش مجازی بیمه عمر و تامین آتیه گروه مشاوران بیمه ای نسل آینده (مبنا) با اخذ مجوز های لازم از مدیریت توسعه و برنامه ریزی سازمان فروش بیمه های زندگی، در راستای اجرای عدالت و دسترسی یکسان به مطالب بروز آموزشی و ایجاد امکانات برابر جهت دریافت نمایندگی بیمه های زندگی مطابق آئین نامه ۵۴ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اقدام به تهیه و تولید دوره های باکیفیت آموزشی نموده است. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید بسته آموزش مجازی بیمه عمر و تامین آتیه به صفحه آموزش مجازی مراجعه نمایید

کتاب آموزش بیمه عمر و تامین آتیه مناسب چه کسانی است؟

نمایندگان محترم فروش تخصصی بیمه های عمر و تامین آتیه، بیمه گذاران بیمه های عمر و تامین آتیه، کلیه نمایندگان محترم شبکه نمایندگی های جنرال شرکت های بیمه ای و کلیه علاقه مندان به صنعت بیمه و متقاضیان خرید بیمه عمر.

6 پاسخ
  1. محمد مومن گفته:

    خواندن این کتاب را به همه نمایندگان در هر شرکت های بیمه ای که هستند توصیه میکنم. اطلاعات بسیار مفید و ارزشمندی در کتاب وجود داره و به من خیلی کمک کرده است. از نویسندگان کتاب تشکر میکنم.

    پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *