درآمد نمایندگی بیمه پاسارگاد

میزان درآمد نمایندگی بیمه پاسارگاد

میزان درآمد نمایندگی بیمه پاسارگاد چقدر است؟

یکی از اهداف اصلی و اساسی برای انتخاب شغل مناسب میزان درآمد، حقوق و مزایای آن شغل است. شرکت بیمه پاسارگاد با فراهم آوردن بستری مناسب جهت اخذ نمایندگی و آموزش های حرفه ای و مستمر و همچنین در اختیار قرار دادن امکانات و ابزار های مناسب کوشیده است میزان درآمد نمایندگان خود را به میزان مناسب و قابل قبولی بالا ببرد.

نمایندگی بیمه از جمله مشاغلی است که میزان فعالیت، علاقه و پشتکار عامل اصلی ایجاد درآمد بوده و میتوان با کار بیشتر، مطالعه بیشتر و یادگیری اصول حرفه ای درآمد بالاتری را تجربه کرد.

همچنین سقف درآمدی در این شغل وجود ندارد و نمایندگان میتوانند با هدف گذاری بلند مدت، اصولی و مبتنی و توانایی های فردی و اجتماعی خود همواره در حال افزایش میزان درآمد خود باشند.

هرچند که اعلام هر مبلغی به عنوان حقوق ماهانه یا درآمد ثابت، میتواند غیر واقعی باشد اما در شغل نمایندگی بیمه های زندگی عمر و تامین آتیه، درآمدی قابل قبول، بلند مدت و افزایشی وجود دارد که برای هر نماینده قابل پیش بینی و محاسبه است.

در ذیل این مطلب جدولی برای پیش بینی درآمد نمایندگی بیمه زندگی عمر و تامین آتیه قرار گرفته است. این جدول بر مبنای پیش فرض حداقلی نمایندگان تازه کار فعال یعنی فروش ۱۰ عدد بیمه نامه عمر و تامین آتیه ماهانه ۱۰۰ هزار تومانی بدون عدم وصول تنظیم شده است.

بدیهی است که درآمد نهایی هر شخص با توجه به میزان فروش، مبلغ حق بیمه، میزان عدم وصول و موارد دیگر مشخص میشود که در دوره های آموزش تخصصی نمایندگی بیمه پاسارگاد بصورت کامل مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. ارائه این جدول صرفا بمنظور ایجاد راهکاری ذهنی برای پیش بینی درآمد است.

مدت فعالیتمیزان درآمد ماهانه
ماه اول۲۱۰.۰۰۰ تومان
ماه دوم۴۲۰.۰۰۰ تومان
ماه سوم۶۳۰.۰۰۰ تومان
ماه دوازدهم۲.۵۲۰.۰۰۰ تومان
ماه بیست و چهارم۳.۷۸۰.۰۰۰ تومان

جهت ثبت درخواست نمایندگی کلیک کنید…

۱۰ پاسخ
  • مدیر گفته:

   با سلام. امکان صدور بیمه عمر برای نمایندگان آئین نامه ۵۴ وجود دارد. و نمایندگان آئین نامه ۷۵ سایر رشته های بیمه ای را نیز میتوانند صادر نمایند. لطفا جهت دریافت مشاوره فرم ثبت نام را تکمیل فرمایید.

   پاسخ
 1. کیوان گفته:

  با سلام و احترام
  درخصوص گرفتن نماینگی بیمه پاسارگاد باید دوره آموزشی رو طی کنیم؟
  کجا باید دوره آموزشی رو بگذرونیم.

  پاسخ
  • مدیر گفته:

   با سلام.
   در بیشتر مراکز استان ها دوره های آموزشی برگزار میشود. جهت اطلاع از زمان دقیق، لطفا در سایت ثبت نام نمایید و منتظر تماس مشاوران آموزشی بیمه پاسارگاد باشید.

   پاسخ
 2. سحر گفته:

  سلام من مدرک لیسانس دارم و٢٧ ساله هستم آیا میتوانم نمایندگی بیمه پاسارگاد بگیرم؟حدودا چقدر هزینه داره و درآمدش چقدره؟

  پاسخ
  • saeed.mansoree8019681@gmail.com گفته:

   سلام من فوق دیپلم مدیریت بازرگانی دارم میخوام نمایندگی بزنم .البته نمایندگی برای بیمه کردن تمام رشته ها .آیا بهم نمایندگی میدن و اگر نمایندگی بهم بدن میتونم کسب کنم؟خواهشا راهنمایی کنید ممنون.

   پاسخ
   • مدیر گفته:

    دوست عزیز پاسخ شما در بخش رایگان آموزش مجازی داده شده. با این حال اگر شرایط آئین نامه ۷۵ بیمه مرکزی را داشته باشید و سطح علمی و عملی شما مورد تایید بیمه پاسارگاد باشد میتوانید برای گرفتن نمایندگی عمومی اقدام نمایید. در غیر این صورت با گرفتن نمایندگی تخصصی بیمه زندگی مطابق آئین نامه ۵۴ بیمه مرکزی علاوه بر ایجاد درآمد، روند گرفتن نمایندگی عمومی در آینده نیز برای شما تسهیل میشود.

    پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *