سوالات متداول

سوالات متداول
[av_one_third first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”] [av_image src=’https://www.pasargadinfo.info/wp-content/uploads/2017/08/faq3-300×169.jpg’ attachment=’4520′ attachment_size=’medium’ align=’right’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image] [/av_one_third] [av_two_third min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”] [av_heading tag=’h1′ padding=’10’ heading=’سوالات متداول’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”][/av_heading] [av_textblock size=” font_color=” color=” admin_preview_bg=”] ۱) آیا این تجارت برای من مناسب می باشد؟
این تجارت مناسب افرادی است که قصد فعالیت به صورت پاره وقت و یا تمام وقت را دارند، شما برای انجام هر کسب و کاری، احتیاج به سرمایه، تجربه، موقعیت و فضای کاری دارید ، که تمامی این امکانات را مرکز تخصصی آموزش بیمه عمر برای شما در جهت کارآفرینی ایجاد کرده است. در ضمن این تجارت مناسب افرادی است که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند، مایلند برای خود و پیشرفت خود کار کنند.


۲) این تجارت مناسب چه کسانی نمی باشد؟
افرادی که علاقه مند به داشتن کاری مستقل نیستند. افرادی که بنا به دلایلی به دنبال حقوق ثابت و کارمندی هستند. افرادی که به دنبال پیشرفت مالی نیستند. افرادی که درآمد خود را وابسته به غیر می دانند و نه توانایی های فردی خویش.


۳) جایگاه اجتماعی این شغل در چه حدی است؟ (آیا کار من ویزیتوری است؟)
نمایندگان فروش بیمه عمر، مشاورانی هستند که در زمینه چگونگی مدیریت ریسک خطرات در حال و آینده، در راستای رفاه عمومی، هدایتگر هستند. لذا این افراد در نزد مردم از جایگاه معتبری برخوردارند و مردم آنها را به چشم یک ویزیتور نمی نگرند. این درحالی است که شرکت بیمه و شبکه فروش در متن فعالیت های خود جایی برای ویزیتوری ندارند و در جهت حفظ شان اجتماعی کارشناسان خود کوشا می باشند به طوریکه بستر لازم را برای نمایندگان مهیا می کنند تا آنها در جایگاه مشاور بیمه ای، رسالت خود را به درستی انجام دهند و در نزد مردم جایگاهی معتبری داشته باشند. در تمام دنیا و همینطور در ایران، مردم مشاورانی در زمینه های بیمه، سرمایه گذاری، تحصیل، ازدواج، خانواده، کسب و کار و درمان در اختیار دارند. نمایندگان متخصص بیمه عمر پاسارگاد نیز در جایگاه مشاوران بیمه ای، به مردم خدمت می کنند و به همین دلیل از جایگاهی ویژه در جامعه برخوردار هستند.
هدف بیمه پوشش خطراتی است که افراد با آنها مواجه می شوند، اما از آنجایی که برخی از خطرات می توانند شالوده یک خانواده و جامعه را از هم بگستراند، لذا نمایندگانی که در حوزه بیمه عمر و تامین آتیه فعالیت می کنند، به جامعه خویش خدمتی بزرگ می نمایند، زیرا خانواده و در نهایت جامعه را از خطراتی نظیر کاهش ارزش پول در اثر تورم، هزینه های سر سام آور درمان بیماری های خاص و صعب العلاج، آتیه خانواده به لحاظ مادی بعد از قید حیات و یا فوت سرپرست خانواده و….. نجات می دهند؛ همچنین راه را برای تامین آتیه فرزندان، درآمد بازنشستگی، درآمد از کار افتادگی و در آمد دوران بیکاری هموار می کنند و این خدمت بزرگ، مناسب ترین دلیل در جهت افزایش شان اجتماعی و اعتبار نمایندگان فروش بیمه های عمر نزد مردم و جامعه می باشد.


۴) تفاوت تجارت فوق با تجارت های دیگر در چیست؟
در کسب و کارهای دیگر، صاحب تجارت هزینه های زیادی را صرف اجاره محل کار، خرید ملزومات اداری، تبلیغات، حقوق کارمندان و… می کند و اگر بعد از مدتی به علت عدم سابقه و تجربه کافی، درآمدی مقبول نداشته باشد، فقط هزینه کرده و در نهایت ورشکست می شود، در صورتی که در این حرفه، شخص پس از تکمیل مدارک شناسایی و گذراندن دوره آموزشی رایگان و بدون آنکه هزینه ای پرداخت کند، در مرکز آموزش کسب و کار خویش را آغازمی نماید. در این حرفه، به علت آنکه نماینده از تجارب و سوابق مفید نمایندگان فروش و بازاریابان موفق استفاده می کند، لازم نیست برای کسب تجربه در این صنعت هزینه کند و زمان را که مهمترین سرمایه است از دست بدهد.


5) بیمه پاسارگاد چه خدماتی را به نمایندگان و کارشناسان خود ارائه میدهد؟
*دوره ی تخصصی آموزشی اولیه توسط اساتید برتر آموزش
شامل :
1- جلسه توجیهی و معارفه
2- آموزش صنعت بیمه یک و دو
3- روش شناسی فروش
4- روانشناسی فروشنده
5- ویزیت، مشاوره و مذاکره
6- تکنیکهای فروش و بازاریابی
7- پارادایم شیفت (تغییر باورهای ذهنی)

*بهره مندی از تجارب اساتید برتر بیمه سراسر کشور
*حمایت و پشتیبانی و بهرمندی از امکانات دفتر تخصصی آموزش و فروش بیمه عمر و تامین آتیه
*کارگاه های آموزشی فصلی ، توسط اساتید بنام منطقه ای و کشوری
*حمایت و پشتیبانی در ایجاد و معرفی بازار هدف
*امکان رشد شغلی تا سطوح بالاتر و مدیر فروش


6) درآمدزایی در این حرفه به چه میزان است؟
میزان درآمدزایی در این کار، مثل تمامی کارهای مشابه، بستگی به توانایی، مهارت، تجارب، زمان و انرژی هر شخصی دارد.
سرپرستان و پشتیبان های فروش، مهارتهایی را به شما آموزش می دهند و با در اختیار قرار دادن تجارب خویش، مسیر را برای کار شما هموار می کنند تا بتوانید ماهیانه درآمدی حداقل معادل ۷۰۰ هزار تومان بابت ۵ ساعت کار در روز ، به دست آورید. افرادی هم بوده اند که در همین مدت زمان و یا بیشتر از آن توانسته اند به درآمدی بیشتردست یابند.


7) آیا مردم به این بیمه نامه نیاز دارند؟(تا چه حد در این فعالیت امکان پیشرفت مالی وجود دارد؟)
هر فردی در زندگی خود از خطرات و ریسکهایی که ممکن است گریبا نگیر وی شود بیم دارد، همچون فوت، حادثه، از کار افتادگی، کمبود حقوق و درآمد در زمان بازنشستگی، هزینه درمان بیماری های صعب العلاج، عدم امنیت شغلی و درآمدی، عدم استقلال مالی، تامین نبودن فرزندان در آینده و … از آنجایی که بیمه های عمر و پس انداز تمام این ترس ها و خطرات را پوشش میدهد، مردم، استقبال بسیاری از این بیمه نامه داشته اند و خواهند داشت و شما نیز می توانید از این فرصت عالی در جهت پیشرفت شغلی خود استفاده نمایید.


8) استقبال مردم از این بیمه نامه در چه حدی است؟
اگر مردم بدانند که خدمت فوق که از سوی شرکت های بیمه ای ارائه میشود، چه منافعی برایشان ایجاد می کند، بی شک بر اساس توان مالی خویش( از ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان در سال) از آن استفاده می کنند و در شرکت های بیمه، سرمایه گذاری می کنند.


9) با توجه به اینکه شرکت های بیمه ای دیگر نیز خدمات مشابه را ارائه میدهند چرا مردم به لحاظ منطقی باید از بیمه عمر پاسارگاد خرید کنند؟
بیمه جز مایحتاج هر خانواده می باشد و شرکت های بیمه ای خدمات بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهند اما شرکت بیمه پاسارگاد به لحاظ مزایای رقابتی، متمایز از شرکت های بیمه ای دیگر بوده و فروش آن به مشتری به دلیل همین مزایا، راحت تر می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر طرح جدید بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد مطالعه شود.


10) میزان رشد بین المللی در این فعالیت چگونه است؟
نمایندگانی که در حوزه فروش بیمه های زندگی در کل دنیا فعالیت می کنند، سالانه در مجمعی به نام MDRT گرد هم می آیند و از تجربیات افراد موفق در عرصه بین المللی استفاده می کنند و با داشتن مدرک سازمان به عضویت انجمن مذکور درمی آیند و به دلیل داشتن این گواهینامه معتبر بین المللی جایگاهی حرفه ای در سطوح ملی و بین المللی به دست می آورند.


11) آیا دوره های آموزشی و شرکت در کلاس های آموزشی بیمه عمر و تامین آتیه هزینه دارد؟
تمامی کلاسها،کارگاهای آموزشی و همایش های مربوطه به صورت رایگان برگزار می شود و هزینه ای دریافت نخواهد شد.


12) محل برگزاری کلاس های آموزشی، جلسات معارفه و مصاحبه در کدام مرکز برگزار می شود؟
تمامی کلاس ها،کارگاهای آموزشی، جلسات توجیهی، معارفه و مصاحبه در تهران برگزار می شود.
*دورهای آموزشی و توجیهی برای متقاضیان شهرستان نیز در مرکز تهران برگزار می شود.


13) چرا شرکت بیمه پاسارگاد را برای فعالیت در این زمینه انتخاب کنیم؟
در طی سالها خدمات متمایز، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب گواهینامه ها و تقدیرنامه های گوناگونی در شاخه های مختلف بیمه ای از جانب بیمه مرکزی ایران گردیده است.

گواهینامه ها و تقدیر نامه ها
بیمه برتر در سالهای 1386 و 1388
گواهی در زمینه فروش بیمه عمر
گواهی رتبه اول در توانایی ایفای تعهدات
گواهی در زمینه فروش بیمه عمر
مدیریت مدرن و شایسته (MDM)
اعتماد مشتریان (TBA)
نشان ملی نو آوری در خدمات بیمه
نشان شرکت برتر از نظر رشد سریع
جهت مشاهده گواهینامه ها و تقدیر نامه ها شرکت بیمه پاسارگاد کلیک کنید. گواهینامه ها و تقدیرنامه ها


14) آیا کد نمایندگی اعطاء شده رسمیت و مشروعیت قانونی دارد؟
بله . طبق آیین نامه شماره 54 بیمه مرکزی
شورای عالی بیمه در اجرای بند 5 ماده 17 قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری در جلسه مورخ 1385/02/12 «آیین نامه نمایندگی فروش بیمه های عمر» را در یازده ماده تصویب نمود.
بر اساس این آیین نامه شرکتهای بیمه می توانند اقدام به جذب نماینده فروش در رشته بیمه عمر کرده و همچنین کد نمایندگی رسمی بیمه عمر اعطا نمایند.
[/av_textblock] [av_promobox button=’yes’ label=’ثبت درخواست’ link=’post,4144′ link_target=’_blank’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’yes’ icon=’ue80c’ font=’entypo-fontello’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ admin_preview_bg=”] جهت ثبت درخواست نمایندگی کلیک کنید…
[/av_promobox] [av_comments_list av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=”] [/av_two_third][av_hr class=’default’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′]

درخواست مشاوره رایگان

23 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • حسین کریمی
  18/04/09 3:23 ق.ظ

  سلام آیا با گرفتن این نمایندگی میشه بیمه شخص ثالث موتور و ماشین هم انجام داد؟

  پاسخ
  • دوست گرامی شرکت های بیمه از طریق دو آیین نامه 54 و 75 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجوز اعطای نمایندگی دارند. شرایط این 2 آئین نامه کاملا متفاوت بوده و افرادی که برابر با شرایط آئین نامه 54 نمایندگی دریافت نمایند مجوز فعالیت رسمی در زمینه بیمه های زندگی را خواهند داشت. البته با توجه به شرایط سخت آئین نامه 75 و تسهیلاتی که برای نمایندگان بیمه های زندگی جهت اخذ نمایندگی آئین نامه 75 در نظر گرفته میشود، توصیه میشود جهت شروع فعالیت در صنعت بیمه و در صورتی که شرایط آئین نامه 75 را ندارید با تکمیل فرم ثبت نام از از فرصت و تسهیلات آئین نامه 54 استفاده نمایید.

   پاسخ
  • سلام، در سوال و جوابهایی که در سایت دیدم نوشته شده که کلاسهای آموزش در تهران برگزار میشه، احتمال داره کلاسها بصورت استانی برگزار یشه یا خیر؟

   پاسخ
   • در مراکز استانها نیز دوره های آموزشی برگزار میشود. ابتدا ثبت نام کنید.

    پاسخ
 • سلام من دیدم تو آگهی دندان پزشکی نوشته بود با پوشش طرح ارتقاء بیمه سلامت پاسارگاد، دندونها رو عصب کشی میکنند اماجایی در مورد این بیمه نشنیدم. میشه لطفا در این مورد اطلاعات بدید؟

  پاسخ
  • با سلام. بیمه پاسارگاد در طرح بیمه تکمیل درمان خود پوشش های کامل دندانپزشکی ارائه می نماید. اما موردی که شما اشاره کردید احتراما مربوط به شرکت دیگری می شود که قصد استفاده از نام و اعتبار بیمه پاسارگاد را داشته است.

   پاسخ
 • جوادی.
  18/06/17 2:38 ق.ظ

  سلام.
  آیا یک نماینده فروش دارای کد نمایندگی الزاما باید خودش نیز بیمه عمر پاسارگاد داشته باشد.؟ یا اگر بیمه عمر پاسارگاد داشته و الان قصد بازخرید بیمه خود داشته باشد در نمایندگی او خللی وارد می آید؟

  پاسخ
  • سلام برای گرفتن نمایندگی حتما باید مدرکمون‌مرتبط با بیمه باشه؟

   پاسخ
   • مدرک مرتبط احتمال پذیرفته شدن شما را افزایش میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در سایت ثبت نام کنید.

    پاسخ
  • گرفتن نمایندگی ارتباطی به بیمه بودن خود شخص ندارد.

   پاسخ
 • با سلام و خسته نباشيد

  آيا جهت اخذ نمايندگي هزينه اي بايد پرداخت كرد؟ اگر هزينه دارد مبلغ رو قيد كنيد

  با تشكر

  پاسخ
  • با سلام.
   مراحل اخذ نمایندگی در مرکز تخصصی جذب نیرو به شرط ثبت نام اینترنتی بدون پرداخت هزینه است.

   پاسخ
 • دارایی
  18/07/10 7:34 ب.ظ

  سلام هفته گذشته برای دریافت نمایندگی از طریق اینترنت ثبت نام نمودم منتها هنوز پاسخی از این ثبت نام ازشما دریافت نکردم. در مراحل ثبت نام اعلام کرده بودید که ظرف 24ساعت آینده تماس گرفته می‌شود.
  چه باید کرد؟

  پاسخ
  • با سلام.
   در بعضی مقاطع زمانی درخواست های زیادی به سازمان ارسال میشود و رسیدگی به درخواست ها مقداری زمان بر خواهد بود. از اینکه در زمان مقرر پاسخی دریافت نکرده اید بسیار متاسفیم. لطفا کمی شکیبا باشید تا با شما تماس گرفته شود.

   پاسخ
 • سید وحید
  18/08/26 10:55 ب.ظ

  با سلام من میخوام نمایندگی بیمه پاسارگاد رو در استان خراسان شمالی بگیرم باید چطور این کارو انجام بدم .درضمن دانشجوی کارشناسی معماری هستم ترم اخر .و ۲۸ سال سن دارم و شغلی هم ندارم تمام مواردی رو که در شرایط ذکر شده را دارم …ممنون میشم راهنمایی بفرماید

  پاسخ
 • باسلام اینکه میگن نماینده بیمه پاسارگاد نیاز به دفتر ندارد یعنی چی؟ پس کجا باید فعالیت کند..آیا بیمه پاسارگاد خودش دفتر در اختیار نماینده قرار میدهد؟ممنون میشم به صورت کامل توضیح دهید..

  پاسخ
  • دوست عزیز پیشنهاد میکنیم از قسمت آموزش مجازی سایت استفاده کنید. تمام توضیحات مد نظر شما بصورت رایگان و به تفصیل بیان شده. با آرزوی موفقیت.

   پاسخ
 • سلام
  محمدی هستم
  خواستم تشکر کنم شما از آموزش های حرفه ای و پشتیبانی عالی شما از اینکه با این مجموعه آشنا شدم و شغل خوبی که پیدا کردم واقعا خوشحالم.

  پاسخ
 • سلام
  تبریک می گم
  تو این زمینه بهترین هستین

  سایتتون هم زیباست

  پاسخ
 • علیپور
  19/12/23 3:00 ب.ظ

  ممنون از شما . واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

  پاسخ
 • سلام
  ببخشید برای اخذ نمایندگی، گفتید آموزش باید ببینم،
  با توجه به شرایط فعلی ، آموزش مجازی هم در نظر گرفتید ، تا دیگه نیاز به حضور فیزیکی فرد نباشه؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست