ارتقاء ۲۱ پله ای بیمه پاسارگاد در بین ۵۰۰ شرکت برتر کشور

سازمان‌مدیریت‌صنعتی رتبه‌بندی  شرکت های برتر ایران را برای سالیان متوالی تهیه نموده است. این فهرست با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارایه می‌دهد و به مدیران، سیاستگذاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

ارتقاء ۲۱ پله ای بیمه پاسارگاد در بین ۵۰۰ شرکت برتر کشور

در تازه ترین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی کشور که به معرفی شرکت های برتر ایران در سال ۱۳۹۵ اختصاص دارد، بیمه پاسارگاد در یازدهمین سال فعالیت خود با جهشی توانست جایگاه خود را در بین شرکت های برتر کشور ۲۱ پله بهبود بخشد.

بر اساس گزارش های دریافتی، شرکت بیمه پاسارگاد با ۲۱ پله ارتقاء، در بیستمین سال تدوین فهرست شرکت­های برتر که توسط سازمان مدیریت صنعتی برای عملکرد سال ۱۳۹۵ شرکت­های بزرگ ایران صورت گرفت ، رتبه ۸۱  را کسب نمود. این شرکت از نظر میزان فروش/ درآمد با فروش ۱۳۹۹۰٫۰ میلیارد ریالی، رتبه خود را از ۱۰۲ به ۸۱ ارتقاء داد.

سازمان مدیریت صنعتی برای بیستمین سال متوالی ، فهرست شرکت های برتر کشور را براساس سال مالی ۱۳۹۵ با حضور مقامات، مدیران شرکت‌های برتر و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی روز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ اعلام کرد.

گفتنی است، بیمه پاسارگاد طی ۱۱ سال فعالیت با بهره مندی از شبکه گسترده فروش ، کارشناسان متخصص و کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۸۱ شعبه ، ۲۴۰۰ نمایندگی فعال و ۱۴۰۰۰ نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه ، توانسته است به این مهم دست یابد.

جهت ثبت درخواست نمایندگی کلیک کنید…

۰ پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *